Logo
Potřebujete poradit? Zavolejte.
(Po-Čt 9-17, Pá 9-15)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 499,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
 
 
 
 
 

 

 1. Úvod
 2. Soutěž o 10 pytlů krmiva Polaris
Soutěž o 10 pytlů krmiva Polaris

Pravidla soutěže

 1. Pořadatel Soutěže.www.FamilyDogs.cz, s provozovnou Ve Žlíbku 1800/77, BIGBOX - B7, 193 00, Horní Počernice (dále jen „Pořadatel“ nebo „FamilyDogs.cz“), pořádá tuto spotřebitelskou soutěž (dále jen „Soutěž“), jejíž postup a podmínky upravují tato pravidla (dále jen „Pravidla“).
 2. Soutěž bude probíhat od 9.2.2020 do 22.2.2020 20:00 hodin.
 3. Soutěžící. Soutěže se může zúčasnit každý spotřebitel (tzn. fyzická osoba, která nejedná v rámci své podnikatelské činnosti nebo v rámci samostatného výkonu svého povolání), který má doručovací adresu na území České republiky. Soutěžící může zaslat pouze 1 email s odpovědí. V případě, že by soutěžící zaslal více odpovědí nebo odpověď z více emailů, bude ze soutěže automaticky vyřazen.
 4. Princip Soutěže. Úkolem soutěžícího je najít 10 slov týkajících se krmiva Polaris v osmisměrce a těchto 10 slov zaslat emailem na soutez@familydogs.cz. Nápovědou může být kvalitní složení receptury losos&krůta pro dospělé psy. Ze správných odpovědí bude vylosováno 10 výherců, kteří budou následně kontaktováni pro výběr druhu vyhraného krmiva. 
 5. Výhra. Každý z 10 výherců vyhraje 1 pytel 2,5 kg krmiva Polaris. Konkrétní druh si po skončení bude moci soutěžící sám vybrat.
 6. Kontaktování Výherce a podmínky čerpání Výhry. Pořadatel bude Výherce informovat o výhře prostřednictvím emailu a to nejpozději do 3 dnů od ukončení soutěže. S Výhercem se následně dohodne na způsobu předání Výhry. Standardní způsob předání výhry je odeslání výhry přepravní společností na kontaktní adresu Výherce nejpozději do 14 dnů od ukončení Soutěže.
 7. Výherce bere na vědomí, že hodnotu Výhry nelze vyplatit v hotovosti a Výhra není soudně vymahatelná.
 8. Pokud nebude možné Výherce kontaktovat do 10 dní od data prvního kontaktu, propadá Výhra ve prospěch Pořadatele.
 9. Souhlas Soutěžícího. Odesláním odpovědi na soutěžní otázku na email FamilyDogs.cz vyjadřuje Soutěžící souhlas s těmito Pravidly.
 10. Tato Pravidla jsou platná a účinná ode dne 9. 2. 2020.

Familydogs.cz je internetový obchod s chovatelskými potřebami a krmivy pro Vaše mazlíčky.

O provoz e-shopu se stará již devátým rokem náš tým. Získali jsme certifikát Heureka „Ověřeno zákazníky“ a snažíme se abychom Vám mohli co nejlépe pomoci a poradit s výběrem zboží.

Kontakty
(Po-Čt 9-17, Pá 9-15)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.