Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jakou hračku používáte při aportování se svým pejskem?

Míčky, pešky 42% Frisbee 18% Aportovací činky 22% Jiné 18%

KONTAKTY

Familydogs.cz
www.familydogs.cz
BIG BOX, B-10, Ve Žlíbku 1800/77, 193 00, Praha 9
tel: +420 722 517 956
info@familydogs.cz
Číslo účtu : 2100376127/2010 Fio banka a.s.

O nás » Uživatelský účet - REGISTRACE
Uživatelský účet - REGISTRACE - Věrnostní slevy

Vážení zákazníci,

v našem obchodě NENÍ registrace povinná, pokud se však zaregistrujete a tím vytvoříte svůj uživatelský účet, můžete získat slevu a to následovně.

  • V případě, že zaregistrovaný zákazník při svých nákupech v eshopu Familydogs.cz objedná zboží překračující částku 3.000,- Kč za posledních 12 měsíců (ceny zboží se při jednotlivých nákupech sčítají) dostane od nás stálou slevu na chovatelské potřeby i krmivo při všech dalších nákupech v hodnotě 3% ( bez ceny dopravy) - nevztahuje se na zboží v akcií.

 

Slevy jsou přidělovány pouze registrovaným zákazníkům.

Na věrnostním účtu jsou vždy započítávány pouze objednávky, které byly učiněny pod tímto účtem. Nelze započítat objednávky dřívější, učiněné jako "neregistrovaný zákazník" a nelze ani spojovat více účtů. Na poskytnutí slevy jsou započítávány jen objednávky učiněné registračním účtem.

Věrnostní sleva může být odmítnuta zákazníkovi, který v minulosti učinil pouze nákupy, u kterých využil právo na vrácení zboží, tedy právo na odstoupení od kupní smlouvy.

Nárok na slevu vzniká zákazníkovi až na objednávky učiněné po přidělení slevy, a to i v případě, že sleva byla přidělena později, než podle podmínek být přidělena měla, například z důvodu technické chyby. Zpětný dopočet slevy na objednávky učiněné před přidělením slevy není možný.

Pokud zákazník v minulosti nepřevzal či nevyzvedl zaslanou objednávku, může mu být sleva poskytnuta až po uhrazení skutečně vynaložených nákladů na zaslání této nepřevzaté či nevyzvednuté objednávky.

 

PLATNOST SLEVY

Provozovatel obchodu si vyhrazuje právo měnit podmínky pro slevy, či platnost slev ukončit.

Slevu 3% pro registrované zákazníky není možno sčítat, a to ani s jinými slevami již dříve individuálně poskytnutými.

Prodávající může zrušit uživatelský účet, a to zejména v případě, kdy kupující svůj uživatelský účet déle než jeden rok nevyužívá, či v případě, kdy kupující poruší své povinnosti z kupní smlouvy (včetně obchodních podmínek).