Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jakou hračku používáte při aportování se svým pejskem?

Míčky, pešky 42% Frisbee 18% Aportovací činky 22% Jiné 18%

KONTAKTY

Familydogs.cz
www.familydogs.cz
BIG BOX, B-10, Ve Žlíbku 1800/77, 193 00, Praha 9
tel: +420 722 517 956
info@familydogs.cz
Číslo účtu : 2100376127/2010 Fio banka a.s.

Zajímavosti a informace » Cestování s pejskem
CESTOVÁNÍ S PEJSKEM

V době dovolených, nebo i o víkendech se někteří chovatelé vydají autem na výlety i se svým pejskem. Jak se musíme připravit a co všechno pořídit a zabalit na cestu pro svého pejska aby se mu cestovalo bezpečně, v klidu a pohodlí? Rádi Vám pomůžeme s výběrem chovatelských potřeb určených pro cestování.

Náš internetový obchod FAMILYDOGS.CZ Vám nabízí vše co budete potřebovat než se vydáte na cestu a sestavili jsme pro Vás seznam těchto cestovních potřeb pro Vašeho pejska.

  • V první řadě je důležité si ujasnit jakým způsobem chcete svého pejska přepravovat v automobilu a hlavně jak je váš psí kamarád velký. Jinak můžeme přepravovat čivavu,  mopsíka a jinak labradora. K přepravě pejsků malých plemen můžeme použít přepravku, autopás s karabinkou, nebo cestovní tašku. K přepravě pejska většího plemene můžeme použít přepravní klec, autopás s karabinkou a separační síť. Je velmi dobré aby pejsek byl zajištěn a neohrozil tak Vaši i svoji bezpečnost po čas jízdy. FAMILYDOS.CZ Vám nabízí v sekci Cestování s pejskem všechny tyto výrobky.
  • Pro přepravu v jiných dopravních prostředcích můžeme pro malé pejsky použít přepravky a tašky, velkým pejskům je nutno pořídit náhubek či ohlávku. Do letadla nabízíme specielní přepravky, které vyhovují normám letecké přepravy.
  • Pokud již máme vyřešen způsob přepravy, vybereme další potřebné věci a to jsou zásobník na potravu, cestovní láhev na vodu, zásobník na pamlsky, zásobník se sáčky na exkr., misku na krmivo. Velikost jednotlivých zásobníků volíme dle plemene a doby cestování v automobilu.
  • Samozřejmě, že nezapomeneme koupit pejskovi na cestu jeho oblíbené pamlsky, nebo můžete vybrat i něco z nabídky FAMILYDOGS.CZ