Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jakou hračku používáte při aportování se svým pejskem?

Míčky, pešky 42% Frisbee 18% Aportovací činky 21% Jiné 19%

KONTAKTY

Familydogs.cz
www.familydogs.cz
BIG BOX, B-10, Ve Žlíbku 1800/77, 193 00, Praha 9
tel: +420 722 517 956
info@familydogs.cz
Číslo účtu : 2100376127/2010 Fio banka a.s.

Zajímavosti a informace » Cestování s pejskem
CESTOVÁNÍ S PEJSKEM

V době dovolených, nebo i o víkendech se někteří chovatelé vydají autem na výlety i se svým pejskem. Jak se musíme připravit a co všechno pořídit a zabalit na cestu pro svého pejska aby se mu cestovalo bezpečně, v klidu a pohodlí? Rádi Vám pomůžeme s výběrem chovatelských potřeb určených pro cestování.

Náš internetový obchod FAMILYDOGS.CZ Vám nabízí vše co budete potřebovat než se vydáte na cestu a sestavili jsme pro Vás seznam těchto cestovních potřeb pro Vašeho pejska.

  • V první řadě je důležité si ujasnit jakým způsobem chcete svého pejska přepravovat v automobilu a hlavně jak je váš psí kamarád velký. Jinak můžeme přepravovat čivavu,  mopsíka a jinak labradora. K přepravě pejsků malých plemen můžeme použít přepravku, autopás s karabinkou, nebo cestovní tašku. K přepravě pejska většího plemene můžeme použít přepravní klec, autopás s karabinkou a separační síť. Je velmi dobré aby pejsek byl zajištěn a neohrozil tak Vaši i svoji bezpečnost po čas jízdy. FAMILYDOS.CZ Vám nabízí v sekci Cestování s pejskem všechny tyto výrobky.
  • Pro přepravu v jiných dopravních prostředcích můžeme pro malé pejsky použít přepravky a tašky, velkým pejskům je nutno pořídit náhubek či ohlávku. Do letadla nabízíme specielní přepravky, které vyhovují normám letecké přepravy.
  • Pokud již máme vyřešen způsob přepravy, vybereme další potřebné věci a to jsou zásobník na potravu, cestovní láhev na vodu, zásobník na pamlsky, zásobník se sáčky na exkr., misku na krmivo. Velikost jednotlivých zásobníků volíme dle plemene a doby cestování v automobilu.
  • Samozřejmě, že nezapomeneme koupit pejskovi na cestu jeho oblíbené pamlsky, nebo můžete vybrat i něco z nabídky FAMILYDOGS.CZ